slunicko_pro_tebe.jpg
píseň - Návrat  je z CD - Strom Života - autorka CD - Ladislava Písnička Svobodová, skladatelka, terapeutka, která díky tónům léčí Vaši Duši, Tělo i Mysl. Je originální specialistkou na všechny Melodie Zvuku.
více o ní zde:
Jsem úplně obyčejná žena a žiji si svůj zcela obyčejný život stejně jako Vy.

Vypravuji příběh o Vaší Duši, o tom, čím prošla, jaké prožívá trápení, o bolestech srdce, stagnaci mysli touze po Lásce a naplnění. Příběh o Vás, o Vašem nadání a talentu, o Vaší síle. Budu si s Vámi povídat o tom, jak působíte na okolí, jak Vás vidí druzí, jak vidíte sami sebe.
 
řeka.jpg
já.jpg
řeka.jpg
Moje zkušenost je, že jsme každý zodpovědný za to co nebo koho  k sobě připoutáme !
bez názvu.png
Intuice (z lat. in-tueor, in-tuitum) znamená vhled nebo náhled a v současném užití obvykle označuje schopnost rychlého chápání, odhadu a rozhodování, které není zprostředkováno žádným uvažováním a ačkoli bývá provázeno pocitem jasnosti a jistoty, není podloženo žádnými důvody.
Intuice může být podmíněna zkušeností a hraje významnou úlohu jak pro rychlé rozhodování pod časovým tlakem, tak také v umění a v každé tvořivé činnosti vůbec.
Někdy je však jako šestý smysl označována jako schopnost jakéhosi nadpřirozeného či „mimosmyslového" vnímání či vědecky nepopsaného přenosu myšlenek nebo informací.


já svoji intuici - šestý smysl použávám v běžném životě stále. Když se rozhoduji - naciťuji se pro ANO - nebo NE. Ta první myšlenka nebo nápad je prvotní. Nechávám se vést srdcem. 
 

Vlastnost důležitá pro přežití

Šestým smyslem, intuicí, disponují ženy po tisíce let. Jsou schopné vycítit emoce a předvídat nebezpečí. Odedávna se totiž musely starat o děti a rozeznávat i pocity, které jejich potomci nebyli schopni vyjádřit slovně, třeba pláč novorozeněte. Jako ochránkyně rodinného krbu také žena potřebovala rozeznat, zda vetřelec, pohybující se v blízkosti jejího obydlí, má přátelské úmysly nebo ne, a podle toho se zachovat. Tahle schopnost byla důležitá pro přežití.

 

Tajemství přetrvává

Psychologové tvrdí, že centrum intuice najdeme na pravé straně mozku. Všechny informace, které získáme svými pěti smysly, si ukládáme do mozku. Zůstávají v našem podvědomí, i když my už o nich vlastně dávno nevíme, protože jsme je zažily a uložily si už před mnoha lety. Náhodná situace je potom impulsem, který „vytáhne" dávno zasuté prožitky a my máme na základě podobné zkušenosti dojem, že bychom měly, či naopak neměly udělat to či ono. 

 

33105496-A-little-girl-is-in-the-woods-with-trees-and-fall-leaves-blowing--Stock-Photo.jpg

Přesné vědecké vysvětlení intuice neexistuje. Ačkoli odborníci stále prozkoumávají lidský mozek, dosud rozluštili jenom malou část všech jeho záhad. Proto je otázka, jak vlastně fungují intuitivní podněty, stále zahalena tajemstvím. Přestože ale princip působení intuice neznáme, můžeme s ní pracovat tak, aby nám pomáhala. Jak na to?

 

Buďte otevřené a nebraňte se novým zkušenostem. Zúročí se vám. Snažte se vnímat a vidět svět kolem sebe bez předsudků vytvořených předem přesně danými vzorci chování a postupy. Všichni lidé, kteří mají svůj život přesně nalinkovaný, se ochuzují o možnost improvizace a objevování nového. Zdánlivě je sice nemůže nic překvapit, protože mají všechno do sebemenšího detailu naplánované, ale pravdou je, že v opravdu nečekané situaci zůstanou v koncích. Nezapadá totiž do jejich škatulek a přirozený cit, jak ji vyřešit, už dávno ztratili.
Depositphotos_25234863_xs.jpg

Rozhodujte se srdcem

Pokud děláte zásadní rozhodnutí a něco vám u něho nesedí, vyvarujte se situace, při které něco budete dělat jenom proto, že se to takzvaně ze společenských důvodů musí. Neděláte-li své rozhodnutí srdcem a z vnitřního přesvědčení, je to špatně. Také když něco dlouho zvažujete a nemůžete se pořád rozhodnout, jde o znamení, že s daným rozhodnutím není něco v pořádku. Nejste na něj zralá, necítíte se na něj, alternativy vám nevyhovují, raději byste ho oddálila, důvodů, co je právě ve hře, může být mnohem více. Snažte se v takovém případě „vypnout" rozum a jednat citem, ten vám nejvíce napoví a nebudete se zbytečně trápit.

Naslouchejte svým pocitům

Je vám někdo nesympatický? Nemá cenu se nutit do setkání s ním. První dojem je vždy hodně důležitý. Nejde o vzhled, ale o celkové působení člověka. Gestikulace, mimika, vyjadřování slov a myšlenek, to všechno tvoří mozaiku skládanou během prvního setkání. Právě sestavení těchto střípků tvoří rozdíl, kdy je nám někdo na první pohled sympatický nebo nás naopak odpuzuje. Nesnažte se umlčet váš vnitřní hlas, který říká „S tímhle člověkem si nic nezačínej!" Podvědomé signály odporu často fungují mnohem lépe a varují nás. Své o tom ví čtenářka Jana: "Já sama to nazývám takovým divným pocitem. Prostě najednou vnitřně cítím, že to nefunguje, že takhle to být nemá. Když dělám zásadní rozhodnutí, vždy dám na ten svůj divný pocit a myslím si, že už několikrát mi intuice zachránila život."

A co vy? Jaké máte zkušenosti s intuicí? Nasloucháte jí? Pomohla vám v nějaké životní situaci?

Příjemně se nalaďte a máte-li trochu čas, podívejte se na celou sadu karet sady Madam Lenormand. Ta kartička, která se vám nejvíce líbí a nelépe na vás působí, tak ta již vám sděluje poselství k momentální situaci kterou právě prožíváte.

A naopak, ta, která se vám vůbec nelíbí či působí negativně, tak ta k vám promlouvá do čeho byste se neměli vůbec pouštět. Varuje před nebezpečím či uspěchání něčeho, na co nejste momentálně připraveni.

meditace afirmace.jpg
lady-oil-painting-francine.jpg

Posílení sebevědomí
10 typů, jak si efektivně posílit sebevědomí
Dělá vám problém projít místností plnou lidí bez toho, abyste měla sevřený žaludek? Nebo se setkat s bývalým partnerem? Změňte to!
Rady jsou i pro muže
 

 

 

 

 

2. Kritiku si neberte příliš k srdci
Kritika od druhých může být zraňující a otřást sebevědomím. Nepřipusťte to! Myslete vždy na to, že kritika od druhého člověka není nic jiného, než jeho osobní názor. Protože vždy existuje někdo jiný, kdo si o vás může myslet něco úplně jiného.
Tip: Buďte otevřená vůči kritice, pak si ale v klidu vše promyslete, zjistěte, zda vůbec s takovým názorem souhlasíte, a pokud ne, jednoduše si ho neberte k srdci!
 
3. Nevztahujte si vše na sebe
Berte sama sebe vážně, ale ne příliš. Příklad: dvě kolegyně si povídají na chodbě a vy si hned myslíte: Bože, vždyť oni si povídají o mně! Vycházejte z toho, že každý člověk má svůj život a vy nejste v životě každého člověka ta nejdůležitější. A když přece jen pochybujete, přímo se kolegů zeptejte o kom mluví, a zjistíte, že vaše obavy nebyly namístě!
 
4. Zkuste se podívat sama na sebe objektivně
To je šílené: ta postava, ty vlasy, ty nohy ... Stop, konec! Přestaňte se srovnávat s topmodelkami a vyretušovanými herečkami. Nelze se pak divit, že vedle nich je vaše sebevědomí nulové. Jisté je, že ne každá máme v genech super postavu a krásnou tvářičku. Ale zkuste se posadit na lavičku v parku a pozorovat ženy, které procházejí kolem vás. Uvidíte, že na tom určitě nejste až tak špatně.
 
7. Naučte se říkat ne
Vaši přátelé chtějí, abyste jim pohlídala děti nebo pomohla při stěhování? Máma vás požádá, abyste s ní šli na kávu k tetě Irence? I když nemáte chuť ani čas, přesto řeknete ano - jako vždy. S tím je teď konec. Konečně se naučte říci ne. Jen tak se naučíte vážit si sama sebe. Procvičujte se v tom, jak některé věci odmítat. Zejména ty, které opravdu nechcete dělat a děláte je jen kvůli výčitkám svědomí. Uvidíte, že slovíčko ne vám udělá dobře. Pokud máte velký problém říci přímo ne, zkuste to například s odpovědí - "Ještě si to rozmyslím."

 
9. Životem jděte s otevřenýma očima 
Chuť získávat nové znalosti a informace, zájem o druhé i o všeobecné dění - to vše podporuje aktivní účast na životě. Zkuste se někdy zeptat kolegyně, jestli je její muž opět zdravý nebo jak to jde jejímu synovi ve škole. Nebo mluvte se svým otcem o aktuálních zprávách v novinách. Protože čím víc víte a máte alespoň nějaké tušení o věcech, které se dějí kolem vás, tím víc vás budou druzí obdivovat a každý se vás bude ptát na názor. Tím se budete cítit zaručeně jistější.

 
10. Vědomě pracujte na svém vyzařování
Zkuste si odpozorovat: jak dlouho vydržíte udržovat oční kontakt s cizím člověkem? Ne víc než sekundu? tak to byste na tom měla začít bezpodmínečně pracovat, protože vaše síla se projevuje také ve schopnosti dívat se lidem do očí. Sebevědomé vystupování je také nesmírně důležité a vůbec není tak těžké. Zkuste se udělat větší, než jste - váhu rozdělte rovnoměrně na obě nohy, hlavu a záda držte rovně.

 
Efekt: spolu s vámi se rozzáří každá místnost a to je pocit, který budete milovat.
 
5c7cbba46a5e5f5319b7945582fa5c8a.jpg
Floral-Canvas-Wall-Art-Wall-Hand-Classical-Background-High-Quality-Beautiful-Nude-Women-Hand-Painted-Oil.jpg
Tělo-dokáže-čemu-mysl-věří_-copy-2.png
049.jpg

Osm pravidel pro šťastný vztah

 

Tato pravidla se mi líbí - použila jsem je z nejmenovaného zdroje.

 

 

O harmonii ve vztahu se musí neustále pečovat

Přání nad zlato? Spokojený a harmonický vztah, který by vám leckdo záviděl. Existuje na něj recept? Ano! Je zde pro vás osm základních pravidel, které mohou zajistit skvělé soužití. Řídíte se jimi i vy? Nebo vám snad vztahy pořád krachují? To může skončit! 


Co vztah, to trable. I tak někteří proplouvají životem. Nejhorší je, když dotyční sami nevědí, co vlastně dělají špatně. Patříte-li k nim, určitě vám otevře oči následujících osm bodů, které vás dovedou ke spokojenému vztahu.

 

 1. Komunikujte s partnerem


- nečekejte, že je telepat, a naučte se mluvit nejen o hezkém, ale i o problémech, a také o vašich prosbách (často na chlapy nadáváme, ale přitom je neumíme o nic požádat).

 

 

Jak na to?

 

Definujte svá přání a požadavky, aby je protějšek mohl plnit. Muže vzrušují schopné ženy odhodlané jednat, naopak je odrazuje slabost, takže se není čeho bát. Máte právo říct nahlas, po čem toužíte! Prostě se nadechněte a spusťte.

 

 

2. Pečujte o sebe

 

- nejen o vzhled a postavu, ale také o svého „ducha". Mějte vyrovnaný vztah sama se sebou a nebuďte na partnerovi emočně závislá.


Jak na to?

Je špatné kvůli tomu, aby vás někdo miloval, obětovat vlastní já, protože pak si sama sebe nebudete vážit. Udržujte v chodu své rituály: obědy s kamarádkami, návštěvy posilovny, rozvíjení koníčků, péče u kadeřnice, kosmetičky… Zachováte si tak svoji důstojnost a cenu, takže ani partner ji nebude mít důvod zpochybňovat.


3. Rozvíjejte společné aktivity

- nebuďte ta, která jen kritizuje, a najděte si s partnerem společné aktivity (díky nim si budete mít o čem povídat po dlouhá léta).


Jak na to?

Pokud jste ještě neobjevili nějaký ten společný zájem, vytvořte si ho! Zmínil se, že dřív, když byl mladší, chodil bruslit? Zavítejte společně na zimní stadion! Baví ho lyžovat, ale vy jste na tom ještě nestála? Poproste kamarádku, ať vám lyže půjčí, třeba se do tohoto sportu zamilujete! Společné zájmy podporují rozvoj vztahu!


4. Nesnažte se ho předělávat

- zapamatujte si, že z kopretiny tulipán neuděláte. Pokud chcete být ve vztahu spokojená, primární vlastnosti vašeho partnera by vám měly vyhovovat. Pokud ne, raději ze vztahu odejděte. Co se týče drobností, na těch se dá pracovat a nebo je hodit za hlavu. Nikdo není dokonalý!


Jak na to?

Jakmile žijete ve vztahu s mužem, znamená to, že byste měla respektovat jeho klady i zápory, a ne doufat, že zítra bude jiný. Netrestejte se za to, že se z vašeho partnera nestal ideál, spíš uberte plyn a ponechte mu nějaké ty neřesti. Určitě jich taky pár máte! Nejste schopna přijmout jeho nadutost / pracovní vytíženost / lajdáctví / lenost? Neberte to jako výzvu, ale signál k rozchodu!


5. Nebuďte jeho matkou

- to muži z celého srdce nenávidí.


Jak na to?

Přestaňte za partnera dělat věci, které by měl vykonávat sám. Nenoste mu oblečení až pod nos, nevyvářejte mu oblíbená jídla, kdykoliv si jen vzpomene, že na ně má chuť, nepodlehněte pokušení zachraňovat ho v každé situaci. Jednu matku už má!


6. Přestaňte být přehnaně emoční

- to muži taktéž z celého srdce nenávidí (nevěste se na něj pořád a nevydírejte ho větou „A máš mě vůbec rád?").


Jak na to?

Když jste byla malá, dělala jste různé věci - přehnaně trucovala, byla naivní, hrála si na hloupoučkou a ublíženou, předstírala neschopnost, často používala hněv a vzdor, aby vás mohl někdo uklidňovat. Jenže to už je dávno! Přestaňte záměrně vytvářet problémové situace, aby si vás partner mohl vážit, a pokud po něm něco chcete, řekněte mu to bez doprovodných scén.

 

7. Nebuďte na něm finančně závislá

- to automaticky vytváří ve vztahu nerovnováhu. Vždy mějte vlastní zdroje financí, a pokud jste na mateřské, co nejdříve se alespoň částečně vraťte ke své práci.


Jak na to?

V dnešní době to není jednoduché, ale i tak se pokuste, pokud nemáte stálou práci, usilovat aspoň o příjmy z brigád, ať protějšek vidí, že se nezříkáte odpovědnosti. Procházejte inzeráty a rozhoďte sítě po známých, to se vždycky hodí!

 

8. Dejte si pozor na varovné signály

- chodí z práce pozdě, nezajímá se o vás, nechce s vámi spát? To jsou varovné signály, že se ve vztahu něco děje. Tak to nenechte vyhnít a promluvte si s ním o tom.

 

Jak na to?

V hlavě si setřiďte myšlenky, co všechno vás za poslední dobu irituje v rámci vašeho vztahu, a předneste mu je, ať se k nim vyjádří. Možná je vystresovaný z práce, možná se mu na vás něco nelíbí. Kdo ví? Hlavní je probrat to a neutíkat před pravdou. Nejistota stejně akorát ubíjí.

 

Tak ať vám  kouzelné osmero pomůže k vysněnému vztahu!

c553e59a0e51 (1).jpg
O harmonii ve vztahu se musí neustále pečovat
Přání nad zlato? Spokojený a harmonický vztah, který by vám leckdo záviděl. Existuje na něj recept? Ano! Je zde pro vás osm základních pravidel, které mohou zajistit skvělé soužití. Řídíte se jimi i vy? Nebo vám snad vztahy pořád krachují? To může skončit! 
 
Co vztah, to trable. I tak někteří proplouvají životem. Nejhorší je, když dotyční sami nevědí, co vlastně dělají špatně. Patříte-li k nim, určitě vám otevře oči následujících osm bodů, které vás dovedou ke spokojenému vztahu.
 
 1. Komunikujte s partnerem
- nečekejte, že je telepat, a naučte se mluvit nejen o hezkém, ale i o problémech, a také o vašich prosbách (často na chlapy nadáváme, ale přitom je neumíme o nic požádat).

Jak na to?
 
Definujte svá přání a požadavky, aby je protějšek mohl plnit. Muže vzrušují schopné ženy odhodlané jednat, naopak je odrazuje slabost, takže se není čeho bát. Máte právo říct nahlas, po čem toužíte! Prostě se nadechněte a spusťte.
 
4. Nesnažte se ho předělávat
- zapamatujte si, že z kopretiny tulipán neuděláte. Pokud chcete být ve vztahu spokojená, primární vlastnosti vašeho partnera by vám měly vyhovovat. Pokud ne, raději ze vztahu odejděte. Co se týče drobností, na těch se dá pracovat a nebo je hodit za hlavu. Nikdo není dokonalý!

Jak na to?

Jakmile žijete ve vztahu s mužem, znamená to, že byste měla respektovat jeho klady i zápory, a ne doufat, že zítra bude jiný. Netrestejte se za to, že se z vašeho partnera nestal ideál, spíš uberte plyn a ponechte mu nějaké ty neřesti. Určitě jich taky pár máte! Nejste schopna přijmout jeho nadutost / pracovní vytíženost / lajdáctví / lenost? Neberte to jako výzvu, ale signál k rozchodu!
 
5. Nebuďte jeho matkou
- to muži z celého srdce nenávidí.

Jak na to?

Přestaňte za partnera dělat věci, které by měl vykonávat sám. Nenoste mu oblečení až pod nos, nevyvářejte mu oblíbená jídla, kdykoliv si jen vzpomene, že na ně má chuť, nepodlehněte pokušení zachraňovat ho v každé situaci. Jednu matku už má!
 
8. Dejte si pozor na varovné signály
- chodí z práce pozdě, nezajímá se o vás, nechce s vámi spát? To jsou varovné signály, že se ve vztahu něco děje. Tak to nenechte vyhnít a promluvte si s ním o tom.

Jak na to?

V hlavě si setřiďte myšlenky, co všechno vás za poslední dobu irituje v rámci vašeho vztahu, a předneste mu je, ať se k nim vyjádří. Možná je vystresovaný z práce, možná se mu na vás něco nelíbí. Kdo ví? Hlavní je probrat to a neutíkat před pravdou. Nejistota stejně akorát ubíjí.
 
Tak ať vám  kouzelné osmero pomůže k vysněnému vztahu!
 
2a56df665464932e08d10e3548e5d18c.jpg

Dynamika partnerského násilí
 
Partnerské násilí se nevyskytuje jako ojedinělý akt.
Jedná se o dlouhodobý způsob chování jednoho partnera vůči druhému.
Násilí začíná
Často - mluveným projevem tedy verbální agresí která přerůstá ve fyzické násilí.
 
 
 

Cyklus násilí:
Mnoho obětí zůstává v násilné vztahu po dlouhou dobu  někdy až desítky let.
 
Tzv. bezmoc - je odpovědí na velmi kladené otázky okolí
-         proč neodejdeš?
-         Co na něm vidíš?
-         Proč nezavoláš policii..proč se k němu vracíš zpět?? -
 pro okolí - zároveň Nechápající postup chování oběti.
 
Odpovědˇje jednoznačná - ochota zůstávat v tomto vztahu je udržována ve střídáním fází násilí, které zahrnuje i klidné období.
 
1. Fáze - Narůstání
Zde se oběť setkává s mluvenou agresivitou, slovní napadání, nadávky, kritizování, ponižování, facky apod.
 
2. Fáze - Násilí
To je relativně krátká fáze. Trvá několik minut nebo hodin. V jejím průběhu je otevřené násilí, silná agrese. Může mít za následek zranění nebo i smrt oběti.
 
3. Fáze - Líbánky, klid
Situace je v klidu.
Násilník se   vybouří, omlouvá, slibuje že už to víckrát neudělá, silně projevuje lítost nad svým chováním. 
 
Vztah představuje 

oběť  x  násilník
 
Partner v roli Násilníka
se stává panovačným a silně kontrolujícím a snaží se izolovat Oběť od rodiny a přátel.
 
Mezi obětí a násilníkem se vytváří zvláštní pouto vzájemné závislosti, které nedovoluje ani jedné straně tento nevyrovnaný vztah opustit.
 
beautiful-oil-painting-by-andrei-belichenko%20(1)_preview.jpg
imagesLGT0YVAM.jpg
odpovednost.jpg
Oheň - celý článek   13.5kB
Malé slunce na zemi – oheň Člověk je jediné zvíře, které je cítit kouřem (Ernest Thompson Seton).
Oheň je jeden ze čtyř základních živlů, kam patří ještě voda země a vzduch. Je všude tam, kde se vyskytovalo a stále vyskytuje světlo teplo bezpečí – přežití tedy ŽIVOT. Pro staré kultury je oheň jedním z nejdůležitějších prvků lidského světa. Člověk tak dostal do ruky první obrovskou sílu, s jejíž pomocí začal měnit tvář země. Je s lidmi odpradávna a spolu s nástroji je počátkem lidské civilizace. U domorodých kmenů je oheň životem ve všech směrech. Nejen že se připravovala strava, aby kmen mohl přežít, ale byl také určen k rituálům, které odpradávna měly svůj hluboký význam. Tyto rituály se přenesly i do dnešní doby. Používáme je k radosti, účelově, cíleně abychom přijali jeho sílu, víru a světlo do duše. Udržení tohoto malého slunce znamená přijímat jeho teplo, žár plamínky štěstí a života vůbec. Nedílnou hlavní úlohu měli strážci ohně.Toto poslání bylo pro vyvoleného. Měl zodpovědnost udržet plameny tepla a světla, až do rána.

Proces komunikace má 4 složky

 mluvčí-ten,který sděluje

 naslouchající-ten,kterému je sdělení určeno

 sdělení jako takové (obsah)

 účinek,který sdělení vyvolalo

 

2662546-img-rodina-trava-chuze-na-boso-bosky.jpg
1343403852-758819-the-lecture.jpg
csb10610.jpg

ANDĚL JE S VÁMI STÁLE

Každodenní komunikace

Váš Anděl má na starosti pouze vás.

Jeho jedinou starostí je: dovést vás k přijetí jeho pomoci a k pochopení souvislostí situací, které právě prožíváte.

Představte si, že právě Vy byste stejně jako on měli někoho takto svěřeného.

Dotyčný by byl vaší jedinou pracovní náplní. Vy vidíte, jak se trápí, cítí se sám, je nešťastný. Chcete mu pomoci, ale on si vás vůbec nevšímá. Vaši pomoc nechce. 

Takhle se často cítí váš anděl, pokud ho nezavoláte a o pomoc ho nepožádáte.

 

Požádejte svého anděla o pomoc. 

Je to velmi jednoduché.

 Vůbec je nemusíte vidět.


Stačí se s andělem spojit.

Pokuste se uklidnit mysl, dech se zpomaluje a při každém nádechu a výdechu poproste, aby se s vámi anděl spojil.

Na vaší hrudi můžete vnímat nádhernou vlnu bezpodmínečné lásky, lehké mrazení v zádech nebo okolo paží a příjemné teplo ve tváři.

 

Pokuste promlouvat, prosit nebo se modlit.

Záleží na vás jakou formu si zvolíte. Z praxe - čím jednodušeji budete vyslovovat své přání tím jasněji Anděl porozumí co má dělat.

 

pro inspiraci - já žádám takto:

 

Anděli můj, prosím o (vyslovím co chci splnit) tak, jak to mé srdce potřebuje ve prospěch všech zúčastněných - (tím neškodím,nemanipuluji) - teď v tomto okamžiku nebo v mém životě - (čas aby mé přání nebylo splněno až v příštím životě, žiju tady a teď) a pak poděkuji

- Děkuji Děkuji Děkuji.  ano děkuji 3x a to za sebe, za situaci, za anděla.

 

Nejlépe si přejte vlastními slovy aby jste důvěřovali, že přání se splní.

Naučeným slovům člověk těžko věří.

 

Žádat můžete o cokoli.

Malá přání se plní rychleji než ta velká. 


Přejte si z čistého srdce.

 

Poloha vašeho těla může být:

Ve zpřímené poloze těla

vestoje

vkleče

vsedě

za chůze

vleže

při tanci..

 

Ruce můžete mít:

vztažené vzhůru

ve tvaru mísy

na srdci

překřížené paže

sepjaté ruce

 

Varianta při vyslovení proseb nebo modlení:

nahlas nebo potichu

vlastními slovy nebo ustálenými formulacemi

osamotě nebo v kolektivu

při práci

v přírodě

v dopravním prostředku

s dětmi

kdekoli a kdykoli

 

Prosba nebo modlení vychází z víry, Bůh a Poslové - tedy Andělé, které mu slouží existují. Že modlitbu slyší a že modlitbou lze něčeho dobrého dosáhnout.

 

Tato víra, která byla dříve samozřejmostí a pro velkou část lidstva jí dosud je, ustoupila a byla potopena v myšlenkách pochybnosti o její hodnověrnosti.

 

Čím více trápení máte, tím víc andělů je kolem vás.

 Jen si to prostě dovolte. 

Já už jsem si to dovolila.

beautiful-world.jpg
Horní Bolíkov u Telče

tel.: 605 132 916
e-amil: misabelka@seznam.cz
Misabelka.JPG
Osobně se můžeme setkat ve vesnické škole  Kastálii v Horním Bolíkově 39, Studená
tel. 605 132 916
e-mail: misabelka@seznam.cz
fb: Misabelka Monina
 
Za každým stínem stojí paprsek Světla který Ti kryje záda ve chvíli kdy vidíš a pociťuješ ve svém stínu černou tmu, smutek bezmoc a ztrátu hodnoty a smyslu Života!
V každém takovém paprsku je podpora neviditelného zdroje síly, která pomáhá k odvaze změnit stereotypní chování a vzorce tzv. Štěstí.
Na každém konci je Nový začátek. Mějte Víru. Víru v Sebe!

Misabelka
FB_IMG_1497949634475.jpg
Zápatí stránek

Skutečné krásy se můžeš dotknout jen srdcem. 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one